Doručení:
  • Doba dodání: mezi 07 červenec - 14 červenec
Výhody:
  • 1.93 bodů Vivre i
  • Doprava zdarma po celé zemi u předem zaplacených objednávek nad 1500 Kč.
193 99 199 99 (-3%) ?
Popis
Silikonové těsnění zajišťuje dobré uzavření nádoby, takže potraviny lze snadno skladovat, a udržují jejich vlastnosti po delší dobu.
Technické údaje
Title
Value
Velikost:
450 ml (délka 13.5 cm/šířka 10 cm/výška 12 cm)
Kapacita:
0.45 litrů
Hmotnost:
0,542 Kg
Materiál:
keramika, nerez
Barva:
světle zelená
Dokumenty
Zaručená kvalita
Zaručujeme, že tento produkt je originální a společnost Vivre je oprávněna prodávat tento výrobek
Návod
Lze mýt v myčce nádobí.
Banquet
Značka BANQUET představuje komplexní nabídku kuchyňského a stolního nádobí. Sortiment zahrnuje širokou škálu domácích potřeb, jakož i výrobky ze skla, keramiky nebo porcelánu, které jsou určeny ke zpracování potravin, přípravu jídel a nápojů, prostírání, podávání nápojů a skladování syrových potravin a doplňky připravené k jídlu. O oblíbenosti značky mezi našimi zákazníky svědčí skutečnost, že výrobky BANQUET se prodávají ve více než 20 zemích v Evropě i mimo ni. V současné době naše výrobky používají miliony spokojených zákazníků. V roce 2019 jsme v České republice otevřeli vlastní obchody pod značkou BANQUET. Od té doby pokračujeme v expanzi na nová místa a nyní nabízíme své zboží ve více než 80 obchodech, také na Slovensku a v Polsku. Cílem BANQUET je v dlouhodobém horizontu neustále rozšiřovat svůj sortiment a nabízet vysoce kvalitní kuchyňské výrobky za dostupné ceny. Naším cílem je být co nejblíže našim zákazníkům rozšířením a diverzifikací sortimentu, neustálým budováním dlouhodobých, pozitivních vztahů s našimi zákazníky, reagováním na všechny požadavky zákazníků rychlým a flexibilním způsobem a zlepšováním dostupnosti našich produktů.

V souladu s novým nařízením EU o ochraně osobních údajů (GDPR), souhlasíte s používáním souborů cookie pro následující účely: správnou funkci platformy Vivre, měření využití platformy Vivre, pokročilé funkce, jako jsou doporučené produkty a další typy funkcí, které nám umožní ukázat nejvhodnější nabídky prostřednictvím různých marketingových kanálů.