Kokosový olej Savonia 200 ml

SKU: 806995 | Značka: Savonia

170

170

Dodací lhůta: mezi 25 červenec - 06 Srpen i

Vrácení zdarma do 30 dnů

Doprava zdarma po celé České republice při objednávce
nad 1500 Kč.

 • Údaje o výrobku

  Popis

  • Kokosový olej Virgin Savonia je obdržený tradiční metodou lisování za studena, je 100% přírodní a nezpracovaný chemicky.
   S jemnou vůní kokosu, která vás určitě zavede do exotické říše, kokosový olej Virgin Savonia je skvělý pro čištění pleti, dodává jí jas, hloubkové čištění a intenzivní hydrataci.
   Používaný na těle, je ideální proti striím, má antibakteriální účinek a blokuje až 20% ultrafialových paprsků.
   Výborným spojencem pro krásu a údržbu vlasů, kokosový olej má molekulární strukturu, která mu umožňuje snadno proniknout do vlasů nabízející všechny potřebné živiny.
   Nepostradatelný v oblasti kosmetiky, kokosový olej je čistý výrobek, ze kterého účinků se může těšit každý centimetr vaší pokožky a vlasů.
   Využití: tělo, vlasy, obličej, ruce a nohy.

  Detaily výrobku

  • Velikost: 200 ml (délka 6 cm/šířka 6 cm/výška 8 cm)
  • Hmotnost: 0,350 Kg

  • Vrácení: Kosmetické výrobky, které jsou zabaleny v krabici a fólii při prodeji, lze vrátit pouze pokud fólie nebyla odstraněna.
 • Info

  Návod

  • Používejte přednostně před datem uvedeným na obalu.

  Zaručená kvalita

  Zaručujeme, že tento produkt je originální a společnost Vivre je oprávněna prodávat tento výrobek

  tento výrobek můžete vrátit bez poplatků do 30 dnů ode dne doručení zásilky.

  Zaručená kvalita
 • Savonia

  Ručně vyráběné výrobky jsou čistým zdravím. Toto si uvědomil tým značky Savonia, který objevil skutečné zlato přírody, ve formě květin, hlíny, rostlinných olejů, kořenin, bylinek, ovoce a éterických olejů. Takto se narodila Savonia. Otevřeli malou dílnu v srdci hor, konkrétně ve městě Gheorgheni, místě, odkud se lidé vracejí s vyrovnanou duší a plní radosti žít zdravě. Voňavé příběhy těchto 100% přírodních výrobků Savonia jsou pro každého, kdo miluje zdraví. Rozsah je velmi různorodý. Mají výrobky pro péči o obličej, vlasy, ruce, celé tělo: 100% přírodní mýdla, 100% přírodní sůl do koupele, přírodní svíčky, přírodní tělové máslo, 100% přírodní éterické oleje (těkavé), ekologické zubní kartáčky, kartáčky z přírodního vlasu na obličej, tělo a vlasy, dřevěné a keramické mýdlenky, bavlněné ručníky, houbičky Luffa a přírodní houbičky přinesené ze Středomoří.