Barové stoličky 2 ks hnědé umělá kůže

SKU: 813685
  • Rychlé doručení
Doručení:
  • Doba dodání: mezi 10 říjen - 17 říjen
Výhody:
  • 24.26 bodů Vivre i
  • Doprava zdarma po celé zemi u předem zaplacených objednávek nad 2500 Kč.
808 99 1927 00 RRP ?
Popis

Tyto dvě jedinečné hnědé barové stoličky jsou výškově nastavitelné díky mechanismu s plynovým pístem. Mají moderní vzhled a jsou vhodné pro všechny výšky stolů a barů. Opěradlo je ergonomicky tvarované, takže na židli můžete bez bolesti zad pohodlně sedět po celé hodiny. Stoličky je jednoduché smontovat a snadno se čistí.

  • Barva: hnědá
  • Materiál: umělá kůže
  • Rozměry: 41 x 47,5 x 95–116 cm (Š x H x V)
  • Balení obsahuje 2 stoličky
  • Materiál: PVC: 100%
Technické údaje
Title
Value
Velikost:
0.5 (délka 20 cm/šířka 30 cm/výška 21 cm)
Kapacita:
500 ml
Hmotnost:
1.2 Kg
Materiál:
Umělá kůže
Barva:
Hnědá
Sada:
6 sklenic na víno, rozměry D6xH23 cm, objem 500 ml
views.product.tabs.reviews
5.00
2
5 Hvězdy (2)
4 Hvězdy (0)
3 Hvězdy (0)
2 Hvězdy (0)
1 Hvězda (0)
Dokumenty
Lze mýt v myčce nádobí.
Excelsa
Značka Excelsa byla založena na konci 90. let 20. století jako výsledek touhy Enrica Vimercatiho vytvořit značku pro vývoj praktických a funkčních produktů pro každodenní použití. Produkty, které jsou příjemné, zábavné a především užitečné, navržené v široké škále barev a materiálů, schopné reagovat na různé chutě a nové trendy. Díky tomuto specifickému cíli dosáhla značka Excelsa během několika let velkého ohlasu veřejnosti a stala se synonymem svěžesti, originality a stylu, přičemž její hlavním cílem je vytvoření produktů, které ponechávají prostor osobnímu vkusu a poskytují dostatečnou svobodu volby mezi dobře strukturovanými styly a koncepty. Společnost Excelsa upevnila své vztahy s nejdůležitějšími maloobchodními specialisty a také s předními národními a mezinárodními distribučními řetězci. Společnost již nějakou dobu investovala značné prostředky do výzkumu, vývoje a kontroly kvality, a to prostřednictvím zdokonalení a posílení těchto sektorů složených z dynamických, vytvářejících základy pro řešení každodenních výzev, zejména těch budoucích. úzkostliví mladí lidé.

V souladu s novým nařízením EU o ochraně osobních údajů (GDPR), souhlasíte s používáním souborů cookie pro následující účely: správnou funkci platformy Vivre, měření využití platformy Vivre, pokročilé funkce, jako jsou doporučené produkty a další typy funkcí, které nám umožní ukázat nejvhodnější nabídky prostřednictvím různých marketingových kanálů.