Koberec Delano Blue 121x170 cm

SKU: 875589
  • Zůstal jeden kus
Doručení:
  • Doba dodání: mezi 07 červenec - 18 červenec
Výhody:
  • 11.78 bodů Vivre i
  • Doprava zdarma po celé zemi u předem zaplacených objednávek nad 1500 Kč.
1178 99 3812 00 RRP ?
Popis
Tento koberec s moderním a barevným potiskem je ideální na rozveselení každé místnosti.

Strojově upravený koberec.
Lze používat jak uvnitř tak i venku.
Lze používat na vytápěné podlahy.
V důsledku výrobního procesu se může velikost koberce mírně lišit. Rozměry se mohou lišit cca o 7.62 cm na délku nebo šířku.
Technické údaje
Title
Value
Velikost:
121x170 cm (délka 180 cm/šířka 120 cm/výška 0.64 cm)
Hmotnost:
3.0 Kg
Materiál:
100% polypropylen, rub z latexu, hustota 96000 bodů/m²
Velikost koberce (cm)
120x180
Tvar koberce
obdélníkový
Vzor koberce
monochromatické
Dokumenty
Zaručená kvalita
Zaručujeme, že tento produkt je originální a společnost Vivre je oprávněna prodávat tento výrobek
Návod
Prát ve studené vodě.
Safavieh
Safavieh je irská značka s dlouhodobou historií a zkušeností ve výrobě a prodeji výrobků pro domácnost. Touha poskytovat kvalitu bez kompromisu a péče o zákazníky dostaly společnost do popředí, ještě od jejího založení, a to od roku 1914. Ručně tkané koberce, nábytek a dekorace z ušlechtilých materiálů a extrémně odolné v čase, vše ve vlastním designu, které zajišťují pohodlí a dobrou náladu pro každý domov - takto můžeme na první pohled přeložit, sbírky ohromující krásy této značky. A aby tento slib "bez kompromisu" byl splněn dokonce, Safavieh založil nadaci, která podporuje děti z chudých rodin a neustále se snaží neutralizovat textilní toxické barvy, zatímco usiluje o využívání stále více a více obnovitelných materiálů - organické bavlny, bambusu nebo masivního dřeva z udržitelných a kontrolovaných zdrojů. Takto, cenou čtyřech generací, rodinná značka Safavieh poskytla všechny zdroje, aby nabídla svým zákazníkům kvalitu a nejvyšší jemnost.

V souladu s novým nařízením EU o ochraně osobních údajů (GDPR), souhlasíte s používáním souborů cookie pro následující účely: správnou funkci platformy Vivre, měření využití platformy Vivre, pokročilé funkce, jako jsou doporučené produkty a další typy funkcí, které nám umožní ukázat nejvhodnější nabídky prostřednictvím různých marketingových kanálů.