Váza Bubble

SKU: 885170 | Značka: RCR Cristalleria Italiana

2508

3537 Kč

?

2508

3537 Kč

?

Rychlé doručení je možné pro 12 kusů.

Dodací lhůta: mezi 26 červenec - 06 Srpen

Vrácení zdarma do 30 dnů

Doprava zdarma po celé zemi za objednávky nad 1500 Kč.

 • Údaje o výrobku

  Popis

  • V současnosti tradice kvalitních výrobků na stolování ze skla pokračuje velkým počtem společností, ale lídrem je RCR, který vyvinul Luxion, první skutečnou alternativu klasického krystalu.
   Společnost RCR byla vždy zaměřena na inovace, a její laboratoře vyvinuli novou generaci Luxion, skutečně inovativního ultra-čirého krystalu.
   Klíčovými vlastnostmi tohoto skla jsou lesk, průhlednost, tvárnost, hydrolytická odolnost a odolnost proti mytí v myčce. Luxion je nejlesklejší materiál z krystalů. Jeho odrazová schopnost je vyšší než jakéhokoli jiného konkurenta.
   Luxion je ultra-čiré sklo a je v souladu s platnými standardními normami. Je to nejtransparentnější krystal na trhu a zachovává všechny vlastnosti jakéhokoliv obsahu a nemění chuť.
   Luxion je také lehký materiál. Látky, které pochází z titanu, jsou titan, křemen, hliník a speciální tepelný proces, kterému jsou vystaveny, jim poskytuje zářivost a odolnost. Tímto, je ideální pro použití v profesionálním průmyslu stravování, kde je třeba použít nádoby na dlouhou dobu, je všestranný, snadno omyvatelný v myčce a to pro celou řadu cyklů.
   Luxion umožňuje zalévání složitých a dokonce extrémních forem, které výrobci oceňují. Je navržen tak, aby odolal všem standardním obrábecí cyklem, což je klíčovou kvalitou pro kteréhokoliv uživatele polotovarů vyrobených z tohoto materiálu.
   Výrobky jsou zdobené ručně vyrobenými řezy a povrchovými úpravami.

  Detaily výrobku

  • Rozměry: výška 30 cm/průměr 13.1 cm
  • Hmotnost: 3.8 Kg
  • Materiál: krystal
 • Info

  Návod

  • Umývat ručně.

  Zaručená kvalita

  Zaručujeme, že tento produkt je originální a společnost Vivre je oprávněna prodávat tento výrobek

  tento výrobek můžete vrátit bez poplatků do 30 dnů ode dne doručení zásilky.

  Zaručená kvalita