Barva
bílá
oranžová
tyrkysová
zelená
červená
žlutá
Doručení:
  • Doba dodání: mezi 09 Září - 21 Září
Výhody:
  • 68.39 bodů Vivre i
  • Doprava zdarma po celé zemi u předem zaplacených objednávek nad 2500 Kč.
2279 99 3502 00 RRP ?
Popis
Je vybaven tlačítkem pro zapnutí / vypnutí, 2 kužely různých rozměrů, tryskou proti odkapávání, prostorem pro uložení kabelu a protiskluzovou základnou.
Šťáva může být shromážděna přímo do sklenice.
Výkon: 90W.
Délka kabelu: 95 cm.
Technické údaje
Title
Value
Rozměry:
délka 28 cm/šířka 23 cm/výška 23 cm
Hmotnost:
2.6 Kg
Materiál:
nerez 304, plast ABS, styren akrylonitril
Barva:
zelená
Dokumenty
Záruka: 2 roky.
Viceversa
Viceversa je italská společnost založená v roce 1983, která se věnuje výrobě kuchyňských výrobků. Značka se vyznačuje pečlivě vypracovaným, vibračním designem, při kterém spolupracují vášniví designéři, uznávání na celém světě. S bohatou nabídkou kuchyňských výrobků, Viceversa poskytuje jedinečný styl při stolování, prostřednictvím dynamických, extravagantních a originálních kolekcí, vyrobených z prémium materiálů. S Viceversa, každý den se stává pohádkou barev a dobré nálady. Vaření nabývá dimenze umění, profesionalismu a talentu.

V souladu s novým nařízením EU o ochraně osobních údajů (GDPR), souhlasíte s používáním souborů cookie pro následující účely: správnou funkci platformy Vivre, měření využití platformy Vivre, pokročilé funkce, jako jsou doporučené produkty a další typy funkcí, které nám umožní ukázat nejvhodnější nabídky prostřednictvím různých marketingových kanálů.