Vonná svíčka Savonia Ylang-Ylang

SKU: 905369 | Značka: Savonia

111

Zobrazte podobné produkty

Vrácení zdarma do 30 dnů

Doprava zdarma po celé České republice při objednávce
nad 1500 Kč.

 • Údaje o výrobku

  Popis

  • V našich dílnách v srdci hor jsme pokračovali v tvůrčím rituálu, který je založen na 100% přírodních ingrediencích, který způsobil vznik svíček Savonia.
   Vytvořeno na základě palmového vosku a přírodních esenciálních olejů, které vyzařují čerstvé vůně, svíčky z oblasti Savonia jsou 100% přírodní živou terapií.
   Protože palmový vosk hoří mnohem pomaleji, při teplotě mnohem vyšší než parafín, naše svíčky mají větší trvanlivost než obyčejné svíčky.

   Čistá, krystalická barva, je získaná palmovým voskem, a sladkou exotickou vůni, jí poskytuje esenciální olej Ylang-Ylang, který má antidepresivní, afrodiziakální, euforické vlastnosti.
   Doba hoření: 20 hodin.
   Vůně: Ylang Ylang.

  Detaily výrobku

  • Rozměry: délka 6 cm/šířka 6 cm/výška 8 cm
  • Hmotnost: 0,200 Kg
  • Materiál: palmový vosk, esenciální olej Ylang Ylang
 • Info

  Zaručená kvalita

  Zaručujeme, že tento produkt je originální a společnost Vivre je oprávněna prodávat tento výrobek

  tento výrobek můžete vrátit bez poplatků do 30 dnů ode dne doručení zásilky.

  Zaručená kvalita
 • Savonia

  Ručně vyráběné výrobky jsou čistým zdravím. Toto si uvědomil tým značky Savonia, který objevil skutečné zlato přírody, ve formě květin, hlíny, rostlinných olejů, kořenin, bylinek, ovoce a éterických olejů. Takto se narodila Savonia. Otevřeli malou dílnu v srdci hor, konkrétně ve městě Gheorgheni, místě, odkud se lidé vracejí s vyrovnanou duší a plní radosti žít zdravě. Voňavé příběhy těchto 100% přírodních výrobků Savonia jsou pro každého, kdo miluje zdraví. Rozsah je velmi různorodý. Mají výrobky pro péči o obličej, vlasy, ruce, celé tělo: 100% přírodní mýdla, 100% přírodní sůl do koupele, přírodní svíčky, přírodní tělové máslo, 100% přírodní éterické oleje (těkavé), ekologické zubní kartáčky, kartáčky z přírodního vlasu na obličej, tělo a vlasy, dřevěné a keramické mýdlenky, bavlněné ručníky, houbičky Luffa a přírodní houbičky přinesené ze Středomoří.