Barva
bílá
oranžová
tyrkysová
zelená
červená
žlutá
  • Zůstal jeden kus
Doručení:
  • Doba dodání: mezi 10 říjen - 17 říjen
Výhody:
  • 35.96 bodů Vivre i
  • Doprava zdarma po celé zemi u předem zaplacených objednávek nad 2500 Kč.
1198 99 2186 99 (-45%) ?
Popis
Je vybavena automatickým zastavením při vření a automatickým vypínáním v nepřítomnosti vody, tlačítko pro otevření víka, odkapávací tryska, indikátor hladiny vody, odnímatelný protikamenový filtr, tlačítko On / Off s kontrolkou.
Má otočnou základnu o 360 stupňů, protiskluzovou, s úložným prostorem na kabel.
Výkon: 1850-2200W.
Délka kabelu: 75 cm.
Technické údaje
Title
Value
Velikost:
1.75 L (délka 18 cm/šířka 20 cm/výška 25 cm)
Kapacita:
1.75 litrů
Hmotnost:
1.5 Kg
Materiál:
nerez, plast ABS
Barva:
červená
views.product.tabs.reviews
5.00
1
5 Hvězdy (1)
4 Hvězdy (0)
3 Hvězdy (0)
2 Hvězdy (0)
1 Hvězda (0)
Dokumenty
Záruka: 2 roky.
Viceversa
Viceversa je italská společnost založená v roce 1983, která se věnuje výrobě kuchyňských výrobků. Značka se vyznačuje pečlivě vypracovaným, vibračním designem, při kterém spolupracují vášniví designéři, uznávání na celém světě. S bohatou nabídkou kuchyňských výrobků, Viceversa poskytuje jedinečný styl při stolování, prostřednictvím dynamických, extravagantních a originálních kolekcí, vyrobených z prémium materiálů. S Viceversa, každý den se stává pohádkou barev a dobré nálady. Vaření nabývá dimenze umění, profesionalismu a talentu.

V souladu s novým nařízením EU o ochraně osobních údajů (GDPR), souhlasíte s používáním souborů cookie pro následující účely: správnou funkci platformy Vivre, měření využití platformy Vivre, pokročilé funkce, jako jsou doporučené produkty a další typy funkcí, které nám umožní ukázat nejvhodnější nabídky prostřednictvím různých marketingových kanálů.