Nástěnné svítidlo Cinco Black

SKU: 964489
  • Rychlé doručení
Výhody:
  • 25.67 bodů Vivre i
  • Doprava zdarma po celé zemi u předem zaplacených objednávek nad 2500 Kč.
855 99 1042 99 (-17%) ?
Vyprodané
Popis
Počet žárovek: 1
LED: ne
Stupeň ochrany: IP20
Zdroj energie: kabel
Typ žárovky: LED
Typ patice: E27
Maximální výkon (W): 24
Délka kabelu (cm): 50
Vhodné pro venkovní použití: ne
Žárovky v ceně: ne
Technické údaje
Title
Value
Rozměry:
délka 40 cm/výška 14.5 cm
Hmotnost:
0,700 Kg
Materiál:
hliníkové stínidlo uvnitř potažené kovovou fólií, polyesterový elektrický kabel, ocelová základna potažená práškovým nátěrem
Barva:
černá, měděně červená
Bulb Attack
Koncept osvětlení Bulb Attack byl vyvinut skupinou tajných lidí, kteří věří v sílu jednoduchého a funkčního designu. Naším cílem je vyrábět krásné ručně zdobené a montované výrobky schopné vylepšit moderní i vintage interiéry. Pečlivě vybíráme své dodavatele, abychom zajistili, že naše armatury jsou bezpečné a že jsou vyrobeny z vysoce kvalitních komponentů evropského původu. Začalo to v roce 2013 myšlenkou využití nadčasového obrazu žárovky. Je to symbol osvětlení a ... dobrého nápadu! To je důvod, proč svým zakázkovým osvětlením „útočíme“ na představivost jak zákazníků, tak profesionálů v oboru interiérového designu.

V souladu s novým nařízením EU o ochraně osobních údajů (GDPR), souhlasíte s používáním souborů cookie pro následující účely: správnou funkci platformy Vivre, měření využití platformy Vivre, pokročilé funkce, jako jsou doporučené produkty a další typy funkcí, které nám umožní ukázat nejvhodnější nabídky prostřednictvím různých marketingových kanálů.