Heřmánková květinová voda Savonia 100 ml

SKU: 996355 | Značka: Savonia

111

111

Dodací lhůta: mezi 25 červenec - 06 Srpen i

Vrácení zdarma do 30 dnů

Doprava zdarma po celé České republice při objednávce
nad 1500 Kč.

 • Údaje o výrobku

  Popis

  • Heřmánková květová voda je populární i pro blond vlasy.
   Postřik po sprše na pramínky vlasů oživuje zlaté odlesky.
   Heřmánek, ve starém Egyptě symbolizoval slunce, má vůni s nádechem medu, uklidňuje napětí, uvolňuje a poskytuje rychlý pocit klidu.
   Takže, můžete používat heřmánkovou vodu i při koupání těch nejmenších.
   Jedna z nejstarších a nejpoužívanějších bylinekí, pro mnohé z nás, heřmánek, je součástí vzpomínek z dětství, když matka používala jako lék k mnoha onemocnění.
   Citlivá pokožka snadno snáší vodu a miluje vodu heřmánku a pro jeho protizánětlivé, zklidňující účinky z jeho aktivních složek.
   Takže, heřmánkový hidrolat může nahradit vodu v teplých nebo chladných obkladech, a po delším vystavení na slunci, může být použita pro uklidnění nepříjemného pocitu na pokožce.
   Také, heřmánek obsahuje imunostimulační prvky které chrání pokožku proti bakteriálním útokům.
   Použití: tělo a tvář.
   Vlastnosti: uklidňující a relaxační.

  Detaily výrobku

  • Velikost: 100 ml (výška 11 cm/průměr 4 cm)
  • Kapacita: 0.1 litrů
  • Hmotnost: 0,100 Kg

  • Vrácení: Kosmetické výrobky, které jsou zabaleny v krabici a fólii při prodeji, lze vrátit pouze pokud fólie nebyla odstraněna.
 • Info

  Návod

  • Používejte přednostně před datem uvedeným na obalu.

  Zaručená kvalita

  Zaručujeme, že tento produkt je originální a společnost Vivre je oprávněna prodávat tento výrobek

  tento výrobek můžete vrátit bez poplatků do 30 dnů ode dne doručení zásilky.

  Zaručená kvalita
 • Savonia

  Ručně vyráběné výrobky jsou čistým zdravím. Toto si uvědomil tým značky Savonia, který objevil skutečné zlato přírody, ve formě květin, hlíny, rostlinných olejů, kořenin, bylinek, ovoce a éterických olejů. Takto se narodila Savonia. Otevřeli malou dílnu v srdci hor, konkrétně ve městě Gheorgheni, místě, odkud se lidé vracejí s vyrovnanou duší a plní radosti žít zdravě. Voňavé příběhy těchto 100% přírodních výrobků Savonia jsou pro každého, kdo miluje zdraví. Rozsah je velmi různorodý. Mají výrobky pro péči o obličej, vlasy, ruce, celé tělo: 100% přírodní mýdla, 100% přírodní sůl do koupele, přírodní svíčky, přírodní tělové máslo, 100% přírodní éterické oleje (těkavé), ekologické zubní kartáčky, kartáčky z přírodního vlasu na obličej, tělo a vlasy, dřevěné a keramické mýdlenky, bavlněné ručníky, houbičky Luffa a přírodní houbičky přinesené ze Středomoří.