PRAVIDLA KAMPANĚ

Summer Deal

1. NÁZEV. TRVÁNÍ
1.1. Tato pravidla (dále jen "Pravidla") platí pro Kampaň organizovanou společností VIVRE DECO SA, se sídlem v Bukurešti, Bulevard Tudor Vladimirescu Nr.22, Green Gate Office, Etaj 7, Sector 5, J40 / 3718/2012, DIČ RO30010618 a nastavuje pravidla účasti.
1.2.. Kampaň probíhá v období 25.06 od 08:00 - 26.06 do 00:30, pro online nákup na stránce www.vivre.cz, do vyčerpání skladových zásob, na území ČR.
1.3. Pravidla budou zveřejněny na začátku kampaně na stránce www.vivre.cz

2. OBLAST KAMPANĚ
2.1. Předmětem Kampaně je každá ukončena online objednávka na www.vivre.cz, v hodnotě minimálně 2350 Kč, během oznámené doby trvání Kampaně, pro kterou lze aplikovat slevu 20%, vložením kódu: 20LETO a slevu 25% exkluzivně pro nové nebo neaktivní zákazníky zadáním kódu: 25LETO. Poukázky mohou být použity pro více objednávek, včetně poukázek na standardní dodání a rychlé dodání. Každá objednávka podléhá 0 manipulačním poplatkem
2.2. Slevy z Kampaně lze spojit s dalšími výhodami pro zákazníky VIVRE při nákupu výrobků z online obchodu.
Zároveň při nákupu výrobků z Kampaně lze použít dárkový kupón v hodnotě 150 Kč získaný při registraci na stránce www.vivre.cz.

3. ZMĚNA PRAVIDEL. PŘERUŠENÍ NEBO PRODLOUŽENÍ KAMPANĚ
3.1. VIVRE DECO SA si vyhrazuje právo kdykoliv změnit tato Pravidla a informovat účastníky zveřejněním změn na stránce www.vivre.cz
3.2. VIVRE DECO SA si vyhrazuje právo zrušit nebo přerušit Kampaň kdykoliv během jejího průběhu nebo ji prodloužit a informovat účastníky s ohledem na každé zrušení, přerušení nebo prodloužení na stránce www.vivre.cz.
3.3. Provedené změny s ohledem na pravidla nebo platnost Kampaně neovlivní již provedené, ale ještě neukončené objednávky ve chvíli provedení změny.

4. ZÁVĚREČNÁ USTANOVENÍ
4.1. Pravidla Kampaně jsou uvedeny na stránce www.vivre.cz po celou dobu trvání kampaně.
4.2. Zúčastněním se této Kampaně, účastníci vyjádřují svůj souhlas s dodržováním pravidel a také podřízením se těmto pravidlům.
4.3. Pravidla Kampaně jsou doplněny Termíny a Podmínkami, Politikou ochrany osobních údajů a Politikou používání Cookie, které jsou přítomny na stránce www.vivre.cz.
4.4. Případné spory, které se objeví mezi VIVRE DECO SA a účastníky Kampaně budou řešeny oboustrannou dohodou. V tom případě, kdy tato dohoda nebude možná, konflikt bude řešen oprávněnou institucí, podle platných právních předpisů.
4.5. VIVRE DECO SA má právo přijmout všechna opatření v případě pokusů o podvod, zneužívání nebo ledajaké jiné činnosti, které mohou narušit Kampaň nebo stránku www.vivre.cz.
4.6. Pro ledajaké informace nebo upozornění, které mají jako předmět Kampaň, každá zúčastněná osoba může kontaktovat společnost VIVRE DECO SA na telefonní číslo 2-34261705 , od pondělí do pátku, program 09:00-18:00 nebo mailem kontakt@vivre.cz.