PRAVIDLA KAMPANĚ

7 let doma

1. NÁZEV. TRVÁNÍ
1.1. Tato pravidla (dále jen "Pravidla") platí pro Kampaň organizovanou společností VIVRE DECO SA, se sídlem v Bukurešti, Bulevard Tudor Vladimirescu Nr.22, Green Gate Office, Etaj 7, Sector 5, J40 / 3718/2012, DIČ RO30010618 a nastavuje pravidla účasti.
1.2.. Kampaň probíhá v období 07.05.2019, 07:00 h - 23:20 hod., pro online nákup na stránce www.vivre.cz, do vyčerpání skladových zásob, na území ČR.
1.3. Pravidla budou zveřejněny na začátku kampaně na stránce www.vivre.cz

2. OBLAST KAMPANĚ
2.1. Předmětem Kampaně je každá ukončena online objednávka na www.vivre.cz, v hodnotě minimálně 2350 Kč, během oznámené doby trvání Kampaně, pro kterou lze aplikovat slevu 15%, vložením kódu: NAROZENINY15 a kupón se slevou 20%, exkluzivně pro prémiových klientů, vložením kódu NAROZENINY20. Každý zákazník může použít kód pouze jednou.
2.2. Slevy z Kampaně lze spojit s dalšími výhodami pro zákazníky VIVRE při nákupu výrobků z online obchodu.
Zároveň při nákupu výrobků z Kampaně lze použít dárkový kupón v hodnotě 150 Kč získaný při registraci na stránce www.vivre.cz.

3. ZMĚNA PRAVIDEL. PŘERUŠENÍ NEBO PRODLOUŽENÍ KAMPANĚ
3.1. VIVRE DECO SA si vyhrazuje právo kdykoliv změnit tato Pravidla a informovat účastníky zveřejněním změn na stránce www.vivre.cz
3.2. VIVRE DECO SA si vyhrazuje právo zrušit nebo přerušit Kampaň kdykoliv během jejího průběhu nebo ji prodloužit a informovat účastníky s ohledem na každé zrušení, přerušení nebo prodloužení na stránce www.vivre.cz.
3.3. Provedené změny s ohledem na pravidla nebo platnost Kampaně neovlivní již provedené, ale ještě neukončené objednávky ve chvíli provedení změny.

4. ZÁVĚREČNÁ USTANOVENÍ
4.1. Pravidla Kampaně jsou uvedeny na stránce www.vivre.cz po celou dobu trvání kampaně.
4.2. Zúčastněním se této Kampaně, účastníci vyjádřují svůj souhlas s dodržováním pravidel a také podřízením se těmto pravidlům.
4.3. Pravidla Kampaně jsou doplněny Termíny a Podmínkami, Politikou ochrany osobních údajů a Politikou používání Cookie, které jsou přítomny na stránce www.vivre.cz.
4.4. Případné spory, které se objeví mezi VIVRE DECO SA a účastníky Kampaně budou řešeny oboustrannou dohodou. V tom případě, kdy tato dohoda nebude možná, konflikt bude řešen oprávněnou institucí, podle platných právních předpisů.
4.5. VIVRE DECO SA má právo přijmout všechna opatření v případě pokusů o podvod, zneužívání nebo ledajaké jiné činnosti, které mohou narušit Kampaň nebo stránku www.vivre.cz.
4.6. Pro ledajaké informace nebo upozornění, které mají jako předmět Kampaň, každá zúčastněná osoba může kontaktovat společnost VIVRE DECO SA na telefonní číslo 2-34261705 , od pondělí do pátku, program 09:00-18:00 nebo mailem kontakt@vivre.cz.